Niedziele(13.11) nasza drużyna 2012 zakończyła swoje debiutanckie granie w rundzie jesiennej rozgrywek Pomorski ZPN w kategorii D2 grupa 5 (2011 i młodsi) w graniu 8+ bramkarz⚽️🔥

naszym ostatnim rywalem byl zespół APK Jedynka Kartuzy🙂

Za nami 12 spotkań na dużym boisku, gdzie były już spalone czy auty z ręki, a mecze trwają 2x 35minut😊💪Bardzo cieszy, że od początku do końca w każdym meczu chłopcy chętnie wykorzystywali wskazówki i nie bali się grania zespołowego od bramkarza w każdym następnym meczu z co raz większym wykorzystaniem całej szerokości boiska👏 we wszystkich meczach strzelilismy 70 bramek🔥 a całą runde konczymy na 4 miejscu😊 Przed nami przerwa zima na rozgrywki halowe, turniejowe, a po nich juz zaczynamy przygotowania do rundy wiosennej😀