O nas

Założycielami naszej Akademii, która powstała w 2014 roku byli: Magdalena Osłowska, Maciej Osłowski oraz Daniel Skowroński. Po kilku miesiącach do zespołu dołączył Radosław Szabłowski. W ten sposób powstał zespół pasjonatów, którzy wspólnie zaczeli tworzyć Akademię Piłkarską w Baninie.

Naszym głównym celem jest wychowanie młodzieży przez sport oraz szkolenie młodych sportowców już od 5-tego roku życia w oparciu o najwyższe standardy europejskie gdzie priorytetowym celem w początkowych latach treningu, jest indywidualny rozwój każdego zawodnika, a nie osiąganie wyniku całego zespołu. Wszystkim dzieciom stawiającym pierwsze kroki w naszej Akademii stwarzamy możliwość rozwoju fizycznego i realizacji swoich sportowych pasji. Zajęcia mają za zadanie zachęcić dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Trenerzy prowadzący treningi to byli zawodnicy trójmiejskich klubów m.in. takich jak Lechia Gdańsk, Arka Gdynia czy Bałtyk Gdynia. Wszyscy posiadają przygotowanie praktyczne oraz merytoryczne w zakresie szkolenia młodzieży i dzieci.

Serdecznie zapraszamy WSZYSTKIE dzieci chcące czerpać radość z najpiękniejszego sportu, jakim jest Piłka Nożna!

Rodzicu!

Nie wahaj się!

Pomóż Dziecku spełniać marzenia,

a my zajmiemy się pomocą w ich realizacji.