Ogólnopolski turniej w Ustce rocznika 2012

W weekend (07-09.05) nasza drużyna rocznika 2012 zagrała w 3-dniowym turnieju Almar-Sport – Turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży organizowanym w Ustce 🔥⚽️ Napewno warto na początku zacząć, że nareszcie jakiś turniej wyjazdowy doszedł do skutku🤗😃 niestety przez sytuację wirusową w Polsce, nasze drużyny musiały zrezygnować ze swoich kilku wcześniejszych turniejów wyjazdowych na które byliśmy pozapisywani i teraz nareszcie się udało 🙂🤗⚽️

Przez 3 dni w turnieju przyszło nam zagrać 12 spotkań z zespołami z całej Polski między innymi: z Warszawy, Krakowa, Piły, Bydgoszczy, Konstancina, Inowrocław, Gubin, Kępno itd⚽️🔥 Była to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności w graniu na arenie ogólnopolskiej😊😀 emocje i stres na twarzach i w grze naszych młodych sportowych nie dało się ukryć😉 chłopcy walczyli do upadłego w każdym meczu i najbardziej cieszy trenerów, że mimo nowych wyzwań które na nich czekały – ciągle próbowali grać to co cały czas czyli zaczynając akcje podaniem od bramkarza, próbując gry 1na1 i nie wybijając piłek na oślep 👏💪⚽️ wierzymy że jest to duże doświadczenie, które napewno zaprocentuje i chłopcy dalej będą chętni na wyzwania czekające w Polsce😃😉🤸‍♂️

Dziękujemy również Rodzicom, którzy pomogli z dojazdem i chętnie kulturalnie wspierali na meczach naszych młodych sportowców👏🤗👏

Nasze zmagania z turnieju w Ustce ak i wielu innych można śledzić oglądając nas na AP Banino Online

AP.. BANINO!!🔥⚽️💪

Budmax Polska Sp z oo

Dodaj komentarz